Uudised
Aprill 15, 2010
Uus koduleht on lõpuks avatud
edasi


Lingid

  Visioon, missioon ja eesmärgid


  • Visioon

Meie  ambitsiooniks on kasvada väikeettevõttest vähemalt keskmise suurusega arvestatavaks ettevõtteks Eestis, oma põhivaldkondades

  • Missioon

Koostöös oma töötajate, klientide ja partneritega on meie sooviks anda oma panus elukeskkonna paremaks muutumisel, pakkudes erinevaid lahendusi ja võimalusi, mis aitaks kaasa kõikide osapoolte vara ja väärtuse järjepidavale kasvule.

  • Eesmärgid 
OÜ Spica pikaajaline eesmärk on kasvada Eestis keskmise suurusega ettevõtteks, mis suudab tagada stabiilse arengu, sõltumata majandusolukorrast maailmas.

  • Spica nimest
Spica on särav punakas-valge heelium tüüpi täht, 16 täht ereduselt meie öötaevas. Astronoomid nimetavad Spica’t kui tüüpilist näidet esimese magnituudi tähest.. Tema helendus on 2300 korda suurem, kui Päikesel. Ta on ca 270 valgusaasta kaugusel meie päikesesüsteemist.

Spica on Neitsi tähtkuju eredaim täht. Nimi Spica, tuleb ladina keelest spicum, mis tähendab nisupead, mida Neitsi hoiab oma vasakus käes. Araabia pärane nimi Al Simak Al Zal  tähendavab Relvitut ja ilmneb keskaegsetes kirjutistes ka kui üksiladane. Pärsia Chushe, Süüria Shebbelta, ja Türgi Salkim võivad kõik olla tõlgitud kui nisupea. Ka nimi Shaghar tundub ülistavat tähte kui Neitsi tähtkuju „tippu“.

Neitsi tähtkuju, on üks silmapaistvamaid sodiaagis, sest ta haarab terve evolutsiooni protsessi eesmärgi – kaitsta, viljastada ja lõpuks avaldada varjatud vaimne tõelisus. Seda kõike varjab veel inimkeha, millesse on paigaldatud avalduma vaim, moel, mis erineb igast teisest jumalikkuse väljendusest, ja nii teeb ta kogu loomisprotsessi eesmärgi käega katsutavaks ja aineliseks.

Viide algtekstile